Профилактика/диагностика на СУЕМГ и на вградените в нея периферии – принтер и четец на смарт карти подготовка, инсталиране на операционна система и приложния софтуер, параметризиране и окомплектоване на СУЕМГ, техническо обслужване на СУЕМГ в предизборния и изборния ден по местасъответната избирателна секция и осигуряване на Център за поддръжка при възникнали проблеми
Buyer: ЦЕНТРАЛНА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
- Published
- 25 October 2024
- Estimated value
- 7,457,460 лв.
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00651159-2024
- Reference
- 7943413f-3b61-4c69-a9bb-5af42434d9f3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72320000Servicios relacionados con bases de datos
Description
Състезателна процедура с договаряне за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Дейности по осигуряване на машинното гласуване в изборите за народни представители на 27 октомври 2024 г., съгласно техническите спецификации и условията на договорите, с две обособени позиции: Обособена позиция № 1: Профилактика/диагностика (тестване на СУЕМГ и на вградените в нея периферии – принтер и четец на смарт карти), подготовка, инсталиране на операционна система и приложния софтуер, параметризиране и окомплектоване на СУЕМГ, техническо обслужване на СУЕМГ в предизборния и изборния ден по места/съответната избирателна секция и осигуряване на Център за поддръжка при възникнали проблеми със СУЕМГ в изборите за народни представители Обособена позиция № 2: Транспорт на СУЕМГ до избирателните секции в страната и логистично осигуряване на СУЕМГ в предизборния и следизборния ден в изборите за за народни представители“
Award criteria
- Quality — Съгласно обявения критерий икономически най-изгодна оферта, офертата ще бъде оценена по следната методика: 1. Крайната обща комплексна оценка (КО) на всички допуснати участници се формира като сбор…
- Price — Съгласно обявения критерий икономически най-изгодна оферта, офертата ще бъде оценена по следната методика: 1. Крайната обща комплексна оценка (КО) на всички допуснати участници се формира като сбор…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| СИЕЛА НОРМА АД | 7,542,496 лв. | — |
Official publications
- TED · 00651159-2024 · 25 October 2024
- OJS · 209/2024 · 25 October 2024