“Проектиране на основен ремонт на съществуващи двуетажни сгради на ОУ "Иван Хаджийски"
Buyer: ОБЩИНА ТРОЯН
- Published
- 24 June 2024
- Submission deadline
- 22 July 2024, 23:59
- Estimated value
- 18,333 лв.
- Place of performance
- BG315
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00373568-2024
- Reference
- 9cc1ef43-8bc2-4a26-827f-0683063c5d67
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71315000Instalaciones técnicas de edificios
Description
Община Троян има инвестиционно намерение за реализиране на цялостен ремонт на училищна сграда, разположена в общинския център. Изисква се разработването на един брой проект, като в него съгласно Техническата спецификация следва да се включени 12 части. Подробно описание на обществената поръчка е посочено в Техническата спецификация за изработване на инвестиционен проект, неразделна част от настоящата документация.
Award criteria
- Price — Критерият за възлагане е „най-ниска цена” на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската…
Official publications
- TED · 00373568-2024 · 24 June 2024
- OJS · 121/2024 · 24 June 2024