Продължаване на абонамент по програма Enterprise Agreement за право на ползване на продукти и лицензи на Microsoft
Buyer: „АЕЦ Козлодуй“ ЕАД
- Published
- 27 August 2024
- Estimated value
- 2,402,000 лв.
- Place of performance
- Козлодуй, BG313
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00514082-2024
- Reference
- 168cacfd-3324-4943-825e-4ff76a528225
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72253200Servicios de apoyo a sistemas
Description
Обществена поръчка с предмет: “Продължаване на абонамент по програма Enterprise Agreement за право на ползване на продукти и лицензи на Microsoft”, има за цел да продължи за следващите 3 /три/ години съществуващ абонамент, който изтича на 29.02.2024 г. Този абонамент осигурява право за ползване на текущи и следващи нови версии за периода на абонамента на следните продукти: Windows Server 2019 – Server, DataCenter и Device CALL; System Center Endpoint Protection 2012R2 - Server и Client CALL; Azure DevOps Server и User CALL; Exchange Server 2019 Standart/Enterprise - Server и Device CALL; SharePoint Server 2019 - Server и Device CALL; SQL Server Enterprise Core 2019 и SQL Server Standard Core 2019; Skype for Business Server 2019 Standard Device CAL. Продуктови номера и количества включени в абонамента: 9GA-00313 - CIS Suite Standard Core ALng SA 2L – 200 бр. лицензи 9GS-00136 - CIS Suite Datacenter Core ALng SASU 2L CIS Std Core – 100 бр. лицензи W06-00021 - Core CAL ALng SA DCAL – 2 241 бр. лицензи 312-02257 - Exchange Server Standard ALng SA – 1 бр. лиценз 395-03039 - Exchange Server Ent ALng SASU Exchange Server Std – 1 бр. лиценз H04-00268 - SharePoint Server ALng SA – 1 бр. лиц…
Award criteria
- Price — Най-ниска обща предлагана цена за изпълнение на поръчката, включващи всички разходи на Участника.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| НОВЕНТИК ЕООД | 1,982,329 лв. | — |
Official publications
- TED · 00514082-2024 · 27 August 2024
- OJS · 166/2024 · 27 August 2024