Prodloužení podpory a předplatného licencí ArcGis
Buyer: Liberecký kraj
- Published
- 26 November 2025
- Estimated value
- 750,000 Kč
- Place of performance
- CZ051
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Notice number
- 00785569-2025
- Reference
- b655419b-60fe-40ea-98fe-e6078538e5d7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48620000Sistemas operativos
Description
Předmětem plnění je nákup technické podpory a údržby (dále jen „maintenance“) k programovému vybavení ArcGIS v rozsahu vymezeném v příloze č. 3 této ZD pro období 1.1.2026 - 31.12.2026. Maintenance musí min. zahrnovat: VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDKY A ZADÁVACÍ DOKUMENTACE „Prodloužení podpory a předplatného licencí ArcGis“ 4/9 • vybraný dodavatel (poskytovatel) nově uvedených verzí programového vybavení či patchů, kterými jsou opraveny nedostatky ve fungování, přidány nové uživatelské funkce nebo zvýšena úroveň zabezpečení software, tuto maintenance bude vybraný dodavatel (poskytovatel) provádět podle potřeby a své úvahy, • poskytování technické podpory formou telefonické a e-mailové hot-line, která bude zabezpečena v pracovních dnech v době od 8:00 do 16:00 hodin, • českou lokalizaci na programové vybavení, • zajištění přístupu na ArcGIS online, ArcGIS Pro a Portál for ArcGIS pro nejméně 10 uživatelů.
Award criteria
- Price — Předmětem hodnocení bude celková nabídková cena v Kč bez DPH stanovená dodavatelem v jeho nabídce v souladu s touto ZD. Jako nejvýhodnější nabídka bude vyhodnocena nabídka s nejnižší celkovou…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ARCDATA PRAHA, s.r.o. | 720,456 Kč | — |
Official publications
- TED · 00785569-2025 · 26 November 2025
- OJS · 228/2025 · 26 November 2025