PRIPRAVA NACIONALNIH DODATKOV IN PREVODOV EVROKODOV 2
Buyer: SLOVENSKI INŠTITUT ZA STANDARDIZACIJO
- Published
- 6 August 2026
- Submission deadline
- 7 September 2026, 12:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00546729-2026
- Reference
- 3338c73b-063e-4f9e-92c5-60ce692e39b6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71300000Servicios de ingeniería
Description
Javno naročilo zajema pripravo nacionalnih dodatkov in prevodov Evrokodov 2. generacije. Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v Projektni nalogi in vzorcu pogodbe.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | SKLOP 1: Priprava prvega dela nacionalnih dodatkov | 71300000 Servicios de ingeniería | — |
| 2 | SKLOP 2: Priprava preostalih nacionalnih dodatkov in prevodov evrokodov ter predstavitvijo nacionalnih dodatkov | 71300000 Servicios de ingeniería | — |
Award criteria
- Price — Skupna ponujena cena
- Quality — Dodatne izkušnje članov projektne skupine
Official publications
- TED · 00546729-2026 · 6 August 2026
- OJS · 150/2026 · 6 August 2026