„Приготвяне и доставяне на топъл обяд за нуждаещите се лица на територията на Община Етрополе“ по процедура за директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027“, съфинансирана от европейския социален фонд плюс“.
Buyer: ОБЩИНА ЕТРОПОЛЕ
- Published
- 3 July 2024
- Lots
- 1
- Notice number
- 00394261-2024
- Reference
- 21972ba6-fa47-4d5c-b022-c7e75df7fd68
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55521000Servicios de suministro de comidas para particulares
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е извършването на ежедневна доставка, всеки работен ден, на приготвена храна – „топъл обяд“- за лица от уязвими групи, живущи на територията на Община Етрополепо предварителна заявка, считано от 01.12.2022 г. до 30.09.2025 г., в т.ч.: 1. Приготвяне на топъл обяд, в собствена материална база, отговаряща на изискванията на Закон за храните и свързаните с него подзаконови нормативни актове; 2. Опаковане на готовата храна по начин, който я предпазва от замърсяване, в съдове и опаковки за еднократна употреба, разрешени за контакт с храни; 3. Възложителят транспортира топлия обяд до домовете на потребителите със собствен транспорт от обекта – обществена кухня с дейност кетъринг до населените места на територията на Община Етрополе. Прогнозният брой на лицата от уязвими групи живущи на територията на Община Етрополе, определени за правоимащи да получават услугата възлиза на 130 броя лица, като Възложителят си запазва възможността при увеличаване на броя правоимащи, да се сключи допълнително споразумение за увеличаване на броя потребители на услугата. Проектът предвижда ежедневно (в работни дни) приготвяне и доставка до домовете на потреби…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| АГРО ЛОПЯН 2012 ООД | 255,785 лв. | — |
Official publications
- TED · 00394261-2024 · 3 July 2024
- OJS · 128/2024 · 3 July 2024