„Придобиване на Мултилифт камион, оборудван с водоноска – цистерна и контейнер за нуждите на ОП "Чистота, озеленяване и благоустройство", общ. Видин“
Buyer: ОБЩИНА ВИДИН
- Published
- 1 December 2025
- Submission deadline
- 29 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 158,333 лв.
- Place of performance
- гр. Видин, BG311
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00793086-2025
- Reference
- 0e52e5bd-42ad-4b3b-83ff-1c2cd4197578
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34140000Vehículos pesados
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка, включва доставка на употребявана техника за нуждите на ОП "Чистота, озеленяване и благоустройство", общ. Видин“ за почистване и извозване на отпадъци; за събиране и транспортиране на строителни и зелени отпадъци. За миене на улици и тротоари
Award criteria
- Quality — Срок за изпълнение на доставката в календарни дни (Ос) – отчита предлагания от участника срок за изпълнение на доставката, предмет на обществената поръчка. Тежестта на показателя е 20% от…
- Quality — Гаранционен срок (Огс) – отчита предлагания от участника гаранционен срок. Тежестта на показателя е 20% от комплексната оценка на офертата, с максимален брой точки 20.
- Price — Предлагана цена (Оц)– отчита предлаганата от участника цена за изпълнение на доставката, предмет на обществената поръчка. Тежестта на показателя е 60% от комплексната оценка на офертата, с…
Official publications
- TED · 00793086-2025 · 1 December 2025
- OJS · 231/2025 · 1 December 2025