PREVZEM, ODVOZ, OBDELAVA IN OSTRANJEVANJE ODPADKOV
Buyer: JAVNO KOMUNALNO PODJETJE KOMUNALA KOČEVJE d.o.o.
- Published
- 18 February 2025
- Submission deadline
- 24 March 2025, 12:00
- Estimated value
- €901,000
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00109708-2025
- Reference
- baa0e22a-8a26-4fdd-8a4e-d413c5cb63c6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90510000Eliminación y tratamiento de desperdicios
Description
Predmet javnega naročila je prevzem, odvoz, obdelava in odstranjevanje odpadkov za potrebe Javnega komunalnega podjetja Komunala Kočevje d.o.o., Tesarska ulica 10, 1330 Kočevje. Naročnik oddaja javno naročilo za čas 12 mesecev od sklenitve okvirnega sporazuma. Naročilo je razdeljeno na sklope. Obseg posameznega sklopa je razviden iz opisa v tehničnih specifikacijah. Naročnik bo materiale in storitve naročal po dejanskih potrebah glede na dinamiko izvajanja del skozi obdobje javnega naročila.
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | SKLOP A | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 2 | SKLOP B | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 3 | SKLOP C | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 4 | SKLOP D | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 5 | SKLOP E | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 6 | SKLOP F | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 7 | SKLOP G | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 8 | SKLOP H | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
Award criteria
- Price — /
- Price — najboljši ponudnik .cena
- Price — najugodnejši ponudnik - cena
- Price — najugodnejši ponudnik - cena
- Price — najugodnejši ponudnik - cena
- Price — najugodnejši ponudnik - cena
- Price — najugodnejša ponudba - cena
- Price — najugodnejša ponudba - cena
Official publications
- TED · 00109708-2025 · 18 February 2025
- OJS · 34/2025 · 18 February 2025
Other tenders from JAVNO KOMUNALNO PODJETJE KOMUNALA KOČEVJE d.o.o.
- DOBAVA IN VGRAJEVANJE ASFALTNIH MEŠANIC
- PREVZEM, ODVOZ, OBDELAVA IN OSTRANJEVANJE ODPADKOV
- Sanacija nadstrešnice na odlagališču nenevarnih odpadkov Mozelj
- IZVAJANJE STORITEV TGM
- Nakup smetarskega vozila
- DOBAVA IN VGRAJEVANJE ASFALTNIH MEŠANIC
- PREVZEM, ODVOZ, OBDELAVA IN OSTRANJEVANJE ODPADKOV
- NAKUP IN DOBAVA SOLI ZA POSIPANJE CEST
- SUKCESIVNA NABAVA KAMNOLOMSKIH AGREGATOV IN PREDELANIH GRADBENIH ODPADKOV
- IZVAJANJE STORITEV TGM