PREVOZI UPORABNIKOV VDC SAŠA za obdobje 01.09.2024 do 31.12.2027
Buyer: Varstveno delovni center Savinjsko-šaleška
- Published
- 12 July 2024
- Submission deadline
- 9 August 2024, 10:00
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00419170-2024
- Reference
- 70f4b497-e09d-484d-8c63-23a76cd44ca0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60100000Servicios de transporte por carretera
Description
Javno naročilo zajema storitve izvajanja prevozov uporabnikov VDC Saša.
Award criteria
- Price — Razvidno iz RD
- Quality — Razvidno iz RD
Official publications
- TED · 00419170-2024 · 12 July 2024
- OJS · 135/2024 · 12 July 2024
Other tenders from Varstveno delovni center Savinjsko-šaleška