PREVOZI UPORABNIKOV VARSTVENO DELOVNEGA CENTRA KOPER
Buyer: VARSTVENO DELOVNI CENTER KOPER - CENTRO DI ASSISTENZA E TERAPIA LAVORATIVA CAPODISTRIA
- Published
- 23 September 2024
- Submission deadline
- 18 October 2024, 10:00
- Estimated value
- €262,843
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00570456-2024
- Reference
- c10b762d-2f08-4c18-afb4-15ecbdbb5ec0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60100000Servicios de transporte por carretera
Description
Predmet javnega naročila je dnevno izvajanje prevozov uporabnikov naročnika – odraslih oseb z motnjo v telesnem in duševnem razvoju in sicer vsak delavnik zjutraj in popoldan. Naročnik oddaja javno naročilo za obdobje 2 (dveh) let od 10. novembra 2024 do 9. novembra 2026.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Sklop 1 Enota Sežana | 60100000 Servicios de transporte por carretera | — |
| 2 | Sklop 2 Enota Ilirska Bistrica | 60100000 Servicios de transporte por carretera | — |
| 3 | Sklop 3 Enota Divača | 60100000 Servicios de transporte por carretera | — |
| 4 | Sklop 4 Enoti Koper in Markovec | 60100000 Servicios de transporte por carretera | — |
Award criteria
- Price — A) Merilo »najnižja cena za 1 (en) prevožen kilometer v EUR brez DDV« Naročnik bo točkoval skupno ponudbeno vrednost brez DDV do največ 90 točk, in sicer na način, da bo najugodnejši ponudnik dobil…
- Quality — B) Merilo »ponudnik bo prevoze opravljal z vozilom, ki se v skladu z Uredbo o zelenem javnem naročanju (Uradni list RS, št. 51/17 in naslednji) uvršča v kategorijo čistih in brezemisijskih vozil«…
Official publications
- TED · 00570456-2024 · 23 September 2024
- OJS · 185/2024 · 23 September 2024
Other tenders from VARSTVENO DELOVNI CENTER KOPER - CENTRO DI ASSISTENZA E TERAPIA LAVORATIVA CAPODISTRIA