„Преустройство, реконструкция и конструктивно усилване на съществуваща сграда - Училище, за нуждите на „Детска градина с физкултурен салон и кухненски блок“ в УПИ III2465-за детска градина и социални дейности по ПУП на гр. Раковски, кв. Секирово, общ. Раковски“
Buyer: ОБЩИНА РАКОВСКИ
- Published
- 11 December 2024
- Submission deadline
- 10 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,327,520 лв.
- Place of performance
- Раковски, BG421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00758634-2024
- Reference
- 61330c7e-8dcc-414e-ad80-3442745c77bc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45200000Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
- 45214100Trabajos de construcción de edificios para jardín de infancia
- 45320000Trabajos de aislamiento
- 45310000Trabajos de instalación eléctrica
- 45400000Acabado de edificios
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е: „Преустройство, реконструкция и конструктивно усилване на съществуваща сграда - Училище, за нуждите на „Детска градина с физкултурен салон и кухненски блок“ в УПИ III2465-за детска градина и социални дейности по ПУП на гр. Раковски, кв. Секирово, общ. Раковски“ Обектът на строителство е първа група, четвърта категория строежи съгласно ПРВВЦПРС и ЗУТ. За обекта има изготвен проект и влязло в сила разрешение за строеж. Сградата, обект на настоящия проект, е била предвидена за допълнителна сграда към училищен комплекс. През 2022 г. Община Раковски, предприема преустройство на основната сграда на Училището и извършва строително-монтажни работи и сега основната сграда е надлежно съседена в експлоатация като „Сграда за социални дейности и детска градина”. Целта на настоящия проект е да разшири функцията на съществуващата детската градина „Феникс“, като се обособят две яслени групи за по 16 деца. На първия етаж се разполагат двете яслени групи, със следните помещения към тях: занималня с кът за хранене, спално помещение с детски кошарки, санитарно помещение със зона за гърнета, душове, тоалетни, тоалетна с умивалник за персонала, помещение за де…
Award criteria
- Quality — Възложителят поставя изискване към участниците да разполагат с ръководен екип, отговорен за изпълнение на поръчката. Професионалната компетентност на ръководния екип подлежи на оценка съгласно…
- Quality — Показател П2 „П2 – Срок за изпълнението на строителството” Максимален брой точки по показателя - 10 точки. П2 - е показател, отразяващ тежестта на предложения от участника срок за изпълнение на…
- Price — ЦЕНОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ – СЪДЪРЖАНИЕ И ОЦЕНКА ПО ПОКАЗАТЕЛЯ Ценовото предложение се представя съгласно приложимия образец, изготвен от Възложителя. Приложените към образеца документи се считат за част от…
Official publications
- TED · 00758634-2024 · 11 December 2024
- OJS · 241/2024 · 11 December 2024