Prestarea de servicii de teleradiologie și imagistică medicală
Buyer: Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad
- Published
- 22 May 2024
- Submission deadline
- 29 May 2024, 12:00
- Estimated value
- 4,553,280 RON
- Place of performance
- Arad, RO421
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00300418-2024
- Reference
- 056f7991-df66-441c-b348-789e23687a8e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85150000Servicios de imaginería
Description
conform caiet de sarcini si anunt de participare
Award criteria
- Quality — Se va puncta cel mai scurt timp de interpretare și transmitere a rezulatului ofertat. Acest timp va trebui sa fie asigurat pentru cel putin 25% din interpretarile și transmiterile realizate in…
- Price — Algoritm de calcul: Pentru oferta admisibilă cu prețul cel mai mic se va acorda punctaj maxim, respectiv 90 de puncte. Pentru celelalte oferte admisibile, punctajul se va calcula după formulă: PFn =…
Official publications
- TED · 00300418-2024 · 22 May 2024
- OJS · 98/2024 · 22 May 2024
Other tenders from Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad
- Achizitionare materiale de curatenie-igiena (3 loturi)
- Achizitionare medicamente diverse (160 loturi)
- Achiziționare reactivi de laborator (2 loturi)
- Achiziționare consumabile medicale (80 loturi)
- Achiziționare consumabile medicale (126 loturi)
- Achiziționare reactivi și consumabile de laborator (31 loturi)
- Achiziționare medicamente diverse (260 loturi)
- Achiziționare consumabile medicale (12 loturi)
- Achiziționare materiale de curatenie (38 loturi)
- Achiziționare consumabile medicale (82 loturi)