Предоставяне на услуги с подемна техника по две обособени позиции
Buyer: ОБЩИНА ЯМБОЛ
- Published
- 28 November 2024
- Submission deadline
- 27 December 2024, 23:59
- Estimated value
- 300,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00727011-2024
- Reference
- dea970a1-4777-4871-a0f7-a5ab0f942521
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90600000Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos
Description
„Предоставяне на услуги с подемна техника по две обособени позиции“, както следва: Обособена позиция № 1 „Предоставяне на услуги с подемна техника за нуждите на ОП „Комунални и обредни дейности“ Обособена позиция № 2 „Предоставяне на услуги с подемна техника за нуждите на ОП „Паркове и зони за отдих и спорт“ Предметът на обществената поръчка включва предоставяне на услуги с подемна техника, подробно описана в техническата спецификация, за нуждите на Общинско предприятие „Комунални и обредни дейности“ и Общинско предприятие „Паркове и зони за отдих и спорт“.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Обособена позиция № 1 „Предоставяне на услуги с подемна техника за нуждите на ОП „Комунални и обредни дейности“ | 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos | 130,000 лв. |
| 2 | Предоставяне на услуги с подемна техника за нуждите на ОП „Паркове и зони за отдих и спорт" | 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos | 170,000 лв. |
Award criteria
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена във основа на критерия „най-ниска цена“. Всяка оферта, която отговаря на Закона за обществените…
Official publications
- TED · 00727011-2024 · 28 November 2024
- OJS · 232/2024 · 28 November 2024