„Предоставяне на услуги на Софийска опера и балет за провеждане на нейни представления на изнесена сцена, разположена на пл. „Св. Ал. Невски“, гр. София в 2 обособени позиции:“
Buyer: СОФИЙСКА ОПЕРА И БАЛЕТ
- Published
- 13 May 2024
- Submission deadline
- 10 June 2024, 23:59
- Estimated value
- 376,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00281787-2024
- Reference
- d15fa41e-a1c7-4fa6-a603-97f9e2d6fcfa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 92310000Servicios de creación e interpretación de obras artísticas y literarias
Description
В предметна на Обособена позиция № 1 „Услуга по предоставяне за временно възмездно ползване (доставка, монтаж и демонтаж) на подвижна сцена на пл. „Св. Ал. Невски“, гр. София за представления на оперния спектакъл „Рилският пустинник“ се включват: Сцената трябва да бъде направена от материали, устойчиви на външни метеорологични условия и да отговаря на всички технически изисквания за безопасно използване. Размери, 5000 х 2400 х 150 см. – Конструкция – поцинковани тръби – Покритие – водоустойчив шперплат. Монтажът на сцената се осъществява в периода 10.07.2024 г. до 15.07.2024 г. вкл. Демонтажът на сцената се осъществява в периода 02.08.2024 г.-03.08.2024 г. вкл. В предмета на Обособена позиция № 2 „Услуга по изработка, доставка и монтаж на сценичен декор за оперния спектакъл „Рилският пустинник“ се включват: Декорът на оперната постановка Рилският пустинник на Софийска опера и балет, представлява две скали разположени от двете страни на сцената. Вътрешната част е изградена от метално скеле. За облицовката се произвеждат бутафорни елементи от стиропор и шперплат и трябва да бъдат закрепени към конструкцията достатъчно стабилно, за да издържат на по - голямо натовар…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Обособена позиция № 1 „Услуга по предоставяне за временно възмездно ползване (доставка, монтаж и демонтаж) на подвижна сцена на пл. „Св. Ал. Невски“, гр. София за представления на оперния спектакъл „Рилският пустинник“ | 92310000 Servicios de creación e interpretación de obras artísticas y literarias | 46,000 лв. |
| 2 | Обособена позиция № 2 „Услуга по изработка, доставка и монтаж на сценичен декор за оперния спектакъл „Рилският пустинник“ | 92310000 Servicios de creación e interpretación de obras artísticas y literarias | 330,000 лв. |
Award criteria
- Price — На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, настоящата обществена поръчка (и за двете обособени позиции) се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена по критерия „най – ниска…
Official publications
- TED · 00281787-2024 · 13 May 2024
- OJS · 92/2024 · 13 May 2024