ПРЕДОСТАВЯНЕ НА УСЛУГA ПО ПРЕДВАРИТЕЛНО ТРЕТИРАНЕ/СЕПАРИРАНЕ НА БИТОВИТЕ ОТПАДЪЦИ, ГЕНЕРИРАНИ НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА РАДНЕВО, ТОВАРЕНЕ, ТРАНСПОРТ И ПРЕДАВАНЕ ЗА ОПОЛЗОТВОРЯВАНЕ НА ГОДНИТЕ КОМПОНЕНТИ, ОТДЕЛЯНЕ И ПОДГОТОВКА НА ФРАКЦИИТЕ ЗА ДЕПОНИРАНЕ
Buyer: ОБЩИНА РАДНЕВО
- Published
- 8 March 2024
- Submission deadline
- 8 April 2024, 23:59
- Estimated value
- 1,350,000 лв.
- Place of performance
- BG344
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00142567-2024
- Reference
- 4fd51498-11b8-4014-8398-4cf99294d9a1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е предоставянето на услугата „Предварително третиране/сепариране на битовите отпадъци, генерирани на територията на община Раднево, товарене, транспорт и оползотворяване на годните компоненти, отделяне и подготовка на фракциите за депониране“ в инсталация собственост, наета или ползвана на друго правно основание от избрания Изпълнител. Според източниците на образуването им, битовите отпадъци, които ще се третират от община Раднево се подразделят на: - битови отпадъци, генерирани от домакинствата; - битови отпадъци, генерирани от административни, социални и обществени сгради; - битови отпадъци, генерирани от търговски обекти и съпътстващи производството занаятчийски дейности, обекти за отдих и забавления, заведения за обществено хранене, когато нямат характер на опасни отпадъци. Прогнозните количества битови отпадъци, генерирани от община Раднево и които могат да се сепарират са 6 000 тона/ средногодишно. При изпълнение на услугата Изпълнителят да отдели за всеки календарен месец чрез сепариране минимум 20 (двадесет) % отпадъци за последващо рециклиране и оползотворяване от постъпващото на „вход“ общо тегловно количество битови отпадъци, до…
Award criteria
- Price — На оценка подлежи предложената единична цена за 1 (един) тон отсепариран отпадък, без вкл. ДДС.
Official publications
- TED · 00142567-2024 · 8 March 2024
- OJS · 49/2024 · 8 March 2024