El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union ServicesFramework agreement

“Предоставяне на Универсалната пощенска услуга за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор (ДАМТН)“

Buyer: ДЪРЖАВНА АГЕНЦИЯ ЗА МЕТРОЛОГИЧЕН И ТЕХНИЧЕСКИ НАДЗОР

Published
8 October 2025
Estimated value
41,000 лв.
Procedure
Negotiated procedure
Lots
1
Notice number
00658222-2025
Reference
f85bbd17-cf98-438f-92a9-45dc6beaf3df
Official source
Official source

CPV codes

Description

ДАМТН възлага настоящата обществена поръчка по  чл. 5 от Рамково споразумение № СПОР-28/14.08.2025 г.,  като на основание чл. 82, ал. 1 от ЗОП  ще сключи договор с  изпълнителя по РС - “БЪЛГАРСКИ ПОЩИ" ЕАД​​​​​​.

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
БЪЛГАРСКИ ПОЩИ ЕАД 41,000 лв.

Official publications

Other tenders from ДЪРЖАВНА АГЕНЦИЯ ЗА МЕТРОЛОГИЧЕН И ТЕХНИЧЕСКИ НАДЗОР