Предоставяне на далекосъобщителни услуги чрез обществена далекосъобщителна подвижна клетъчна мрежа по стандарт GSM/UMTS/LTE/5G с национално покритие от лицензиран оператор и извършване на специализирани доставки и услуги, свързани с тази дейност
Buyer: АГЕНЦИЯ ПО ЗАЕТОСТТА
- Published
- 26 August 2025
- Place of performance
- BG411
- Lots
- 1
- Notice number
- 00555436-2025
- Reference
- 4e929c34-1520-4591-8515-934d0a551619
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64200000Servicios de telecomunicaciones
Description
Агенция по заетостта в качеството си на конкретен възложител съгласно т. 2 от Приложение № 4 към Рамково споразумение № РД-23-45/22.06.2022 г. с предмет: „Предоставяне на далекосъобщителни услуги чрез обществена далекосъобщителна подвижна клетъчна мрежа по стандарт GSM/UMTS/LTE/5G с национално покритие от лицензиран оператор и извършване на специализирани доставки и услуги, свързани с тази дейност, за нуждите на Министерството на труда и социалната политика и второстепенните разпоредители с бюджет към министъра на труда и социалната политика“ - обособена позиция № 1 от обществена поръчка с предмет „Предоставяне на далекосъобщителни услуги за нуждите на МТСП“, с настоящето на основание чл. 82, ал. 1 от ЗОП и в изпълнение на чл. 5 от Рамково споразумение № РД-23-45/22.06.2022 г. отправяме покана за сключване на конкретен договор с избрания изпълнител по Рамковото споразумение - "БЪЛГАРСКА ТЕЛЕКОМУНИКАЦИОННА КОМПАНИЯ" ЕАД, при условията определени в него, както следва: Предмет на договора е: Предоставяне на далекосъобщителни услуги чрез обществена далекосъобщителна подвижна клетъчна мрежа по стандарт GSM/UMTS/LTE/5G с национално покритие от лицензиран оператор и извършване на спец…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Виваком България ЕАД | 850,000 лв. | — |
Official publications
- TED · 00555436-2025 · 26 August 2025
- OJS · 162/2025 · 26 August 2025