„Предоставяне и поддържане на 10 (десет) броя софтуерни лицензи за дигитализация на архиви - NOA“
Buyer: БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО РАДИО
- Published
- 27 October 2025
- Submission deadline
- 25 November 2025, 23:59
- Estimated value
- 48,000 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG412
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00707371-2025
- Reference
- e940dc46-229f-46b0-8b84-9cbb84451b4f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72267100Mantenimiento de software de tecnología de la información
- 48218000Paquetes de software de gestión de licencias
Description
Във връзка с разширяването на дейностите по дигитализация по Проект 43 „Дигитализация на музейни, библиотечни, аудиовизуални и архивни фондове“ изпълняван от БНР в рамките на сключено Оперативно споразумение - СПОР-43/04.05.2023 г. за изпълнение на Инвестиция C11.I7 „Цифровизация на музейни колекции, библиотеки и архиви“ от Плана за възстановяване и устойчивост, финансиран от Механизма за възстановяване и устойчивост на ЕК, предметът на настоящата обществена поръчка е за наем на софтуерни лицензи за дигитализация на архиви. Предметът на обществената поръчка се изразява в необходимост от наем на 10 (десет) допълнителни лицензи МediArc за ситемата NOA, които ще бъдат използвани със съществуващата система в БНР за дигитализация на архиви. Лицензите трябва да бъдат активни до крайния срок за изпълнение на инвестиция С11.I7 „Цифровизация на музейни колекции, библиотеки и архиви“ от ПВУ.
Award criteria
- Price — Комисията оценява допуснатите оферти и определя икономически най-изгодната оферта при критерий за възлагане „най-ниска цена“.
Official publications
- TED · 00707371-2025 · 27 October 2025
- OJS · 206/2025 · 27 October 2025