PPS25-084 Ремонт на силови трансформатори 110/Ср.Н, собственост на ЕРМ „Запад“ ЕАД
Buyer: Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- Published
- 6 June 2025
- Submission deadline
- 7 July 2025, 23:59
- Estimated value
- 4,998,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00367950-2025
- Reference
- f60609e8-5ed3-4fc3-9fb2-30391797c2e2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50532000Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria eléctrica, aparatos y equipo asociado
Description
Управителният съвет на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2, във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита” по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: Ремонт на силови трансформатори 110/Ср.Н, собственост на ЕРМ „Запад“ ЕАД, референтен № PPS25-084. Предметът на поръчката е разделен на три обособени позиции: Обособена позиция 1 Ремонт на силов тринамотъчен трансформатор, модел 3-TPFA 31500/110, 110/35/10,5 kV, Фабричен № 76006, демонтиран от ПС „Г. Димитров“; Обособена позиция 2 Ремонт на силов тринамотъчен трансформатор, модел ТМТРУ-40/50, 110/21/10,5 kV, Фабричен № 112218, демонтиран от открит склад в ПС „Орион; Обособена позиция 3 Ремонт на силов тринамотъчен трансформатор, модел ТМТРУ 40000/110, 110/21/10,5 kV, Фабричен №1 03647, демонтиран от ПС „Пионер“ Разглеждане на офертите: На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП, комисията ще извърши оцен…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ремонт на силов тринамотъчен трансформатор, модел 3-TPFA 31500/110, 110/35/10,5 kV, Фабричен № 76006, демонтиран от ПС „Г. Димитров“ | 50532000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria eléctrica, aparatos y equipo asociado | 1,700,000 лв. |
| 2 | Ремонт на силов тринамотъчен трансформатор, модел ТМТРУ-40/50, 110/21/10,5 kV, Фабричен № 112218, демонтиран от открит склад в ПС „Орион; | 50532000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria eléctrica, aparatos y equipo asociado | 1,600,000 лв. |
| 3 | Ремонт на силов тринамотъчен трансформатор, модел ТМТРУ 40000/110, 110/21/10,5 kV, Фабричен №1 03647, демонтиран от ПС „Пионер“ | 50532000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria eléctrica, aparatos y equipo asociado | 1,698,000 лв. |
Award criteria
- Price — Цена за ремонт на силов трансформатор.
Official publications
- TED · 00367950-2025 · 6 June 2025
- OJS · 108/2025 · 6 June 2025
Other tenders from Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на керамични изолатори", PPD 26-024
- “Специфични обучения за мениджърския екип на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема: „Управление на безопасността и ефективността…
- Специфични обучение за служителите на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема - „Провеждане на компютърни обучения за получаване…
- Доставка на лицензи, необходими за разширение пълноценната работа на системата AMI (ZTE Power EM Universal Energy Management System),…
- „Доставка на токови измервателни трансформатори“ реф. № PPD 26-016
- PPD25-099 Доставка на цифрови локални контролери и цифрови защити за линейни, трансформаторни и помощни присъединения високо/средно…
- PPD25-155 „Доставка на резервни части, консумативи, гуми и други компоненти, включваща тяхното вграждане и поддръжката на автомобилния парк…
- Доставка на данни за съоръженията от електропреносната мрежа, предназначена за ГИС