PPD24-091 Доставка на нови неупотребявани автомобили
Buyer: Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- Published
- 8 May 2024
- Submission deadline
- 10 June 2024, 23:59
- Estimated value
- 2,950,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00274119-2024
- Reference
- 1ebe8577-0d35-456e-a201-63728693197e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34100000Vehículos de motor
Description
Управителният съвет на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД открива и провежда процедура за възлагане на обществена поръчка от вида „открита“ на основание чл. 132 във връзка с чл. 18, ал. 1, т. 1, чл. 19, ал. 2 и чл. 20, ал. 1, т. 3, б. „б“ от Закона за обществените поръчки (ЗОП), с цел сключване на договор за доставка на нови неупотребявани автомобили. Предметът на поръчката е с цел от осигуряване на нови неупотребявани автомобили, свързани с лицензионната дейност на възложителя. Настоящата поръчка е разделена на 5 (пет) oбособени позиции, с предмет, прогнозни количества, както следва: Обособена позиция № 1: „Доставка на нови неупотребявани леки автомобили тип „М1 SUV“ вид I“ – 12 (дванадесет) броя; Обособена позиция № 2: „Доставка на нови неупотребявани леки автомобили тип „М1 SUV“ вид II“ – 2 (два) броя; Обособена позиция № 3: „Доставка на нови неупотребявани леки автомобили тип „М1 SUV“ вид III" – 4 (четири) броя; Обособена позиция № 4: „Доставка на нови неупотребявани високопроходими автомобили“ – 20 (двадесет) броя; Обособена позиция № 5: „Доставка на нови неупотребявани леки автомобили тип „М1 SUV“ вид IV“ – 9 (девет) броя. На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП, комисият…
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Обособена позиция № 1 с предмет: „Доставка на нови неупотребявани леки автомобили тип „М1 SUV“ вид I“ | 34110000 Automóviles para pasajeros | 720,000 лв. |
| 2 | Oбособена позиция № 2 с предмет: „Доставка на нови неупотребявани леки автомобили тип „М1 SUV“ вид II" | 34110000 Automóviles para pasajeros | 130,000 лв. |
| 3 | Обособена позиция № 3 с предмет: „Доставка на нови неупотребявани леки автомобили тип „М1 SUV“ вид III" | 34110000 Automóviles para pasajeros | 160,000 лв. |
| 4 | Обособена позиция № 4 с предмет: „Доставка на нови неупотребявани високопроходими автомобили“ | 34130000 Vehículos de motor para el transporte de mercancías | 1,670,000 лв. |
| 5 | Обособена позиция № 5 с предмет: „Доставка на нови неупотребявани леки автомобили тип „М1 SUV“ вид IV" | 34110000 Automóviles para pasajeros | 270,000 лв. |
Award criteria
- Price — Относителна тежест в комплексната оценка (КО), % - 80
- Quality — Относителна тежест в комплексната оценка (КО), % - 20
Official publications
- TED · 00274119-2024 · 8 May 2024
- OJS · 90/2024 · 8 May 2024
Other tenders from Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на керамични изолатори", PPD 26-024
- “Специфични обучения за мениджърския екип на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема: „Управление на безопасността и ефективността…
- Специфични обучение за служителите на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема - „Провеждане на компютърни обучения за получаване…
- Доставка на лицензи, необходими за разширение пълноценната работа на системата AMI (ZTE Power EM Universal Energy Management System),…
- „Доставка на токови измервателни трансформатори“ реф. № PPD 26-016
- PPD25-099 Доставка на цифрови локални контролери и цифрови защити за линейни, трансформаторни и помощни присъединения високо/средно…
- PPD25-155 „Доставка на резервни части, консумативи, гуми и други компоненти, включваща тяхното вграждане и поддръжката на автомобилния парк…
- Доставка на данни за съоръженията от електропреносната мрежа, предназначена за ГИС