POTROŠNI MATERIAL KOMPATIBILEN Z MEDICINSKIMI APARATI
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA NOVO MESTO
- Published
- 3 August 2026
- Submission deadline
- 14 August 2026, 09:00
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00536141-2026
- Reference
- 09d64fe2-ab0c-4bc1-885f-9af30f560d69
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
Sukcesivna nabava potrošnega materiala kompatibilnega z naročnikovimi medicinskimi aparati. Javno naročilo je razdeljeno na dva sklopa: Sklop I POTROŠNI MATERIAL VEZAN NA APARATE NAROČNIKA, ZA VEČKRATNO UPORABO. Dobava v centralno skladišče Splošne bolnišnice Novo mesto. sklop II POTROŠNI MATERIAL VEZAN NA APARATE NAROČNIKA, ZA 1XUP. Dobava v skladišče lekarne Splošne bolnišnice Novo mesto.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | POTROŠNI MATERIAL VEZAN NA APARATE NAROČNIKA, ZA VEČKRATNO UPORABO | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 2 | POTROŠNI MATERIAL VEZAN NA APARATE NAROČNIKA, ZA 1XUP. | 33100000 Equipamiento médico | — |
Award criteria
- Price — Kot v predmetni razpisni dokumentaciji.
Official publications
- TED · 00536141-2026 · 3 August 2026
- OJS · 147/2026 · 3 August 2026