El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego za zakup leków w ramach programów lekowych - leczenie przewlekłego WZW typu B i C oraz profilaktyki wznowy przewlekłych zapaleń WZW typu B u chorych po przeszczepach narządowych i leczonych onkologicznie

Buyer: Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

Published
21 July 2025
Submission deadline
19 August 2025, 09:00
Estimated value
1,436,738 zł
Place of performance
Elbląg, PL621
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00474872-2025
Reference
fe23b2bf-ef1d-4dce-8eb4-dfb6237aade3
Official source
Official source

CPV codes

Description

Przedmiotem zamówienia jest zakup leków w ramach programów lekowych - leczenie przewlekłego WZW typu B i C oraz profilaktyki wznowy przewlekłych zapaleń WZW typu B u chorych po przeszczepach narządowych i leczonych onkologicznie w ilości i o parametrach określonych w Załącznikach nr 1.1 – 1.6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Lots (6)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Pakiet nr 1 - Leki
Elbląg, PL621
33600000 Productos farmacéuticos
2 Pakiet nr 2- Leki
Elbląg, PL621
33600000 Productos farmacéuticos
3 Pakiet nr 3 - Leki
Elbląg, PL621
33600000 Productos farmacéuticos
4 Pakiet nr 4 - Leki
Elbląg, PL621
33600000 Productos farmacéuticos
5 Pakiet nr 5 - Leki
Elbląg, PL621
33600000 Productos farmacéuticos
6 Pakiet nr 6 - Leki
Elbląg, PL621
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Official publications

Other tenders from Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu