Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na zakup leków w ramach programów lekowych - leczenie przewlekłego WZW typu B i C oraz profilaktyki wznowy przewlekłych zapaleń WZW typu B u chorych po przeszczepach narządowych i leczonych onkologicznie
Buyer: Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
- Published
- 12 July 2024
- Submission deadline
- 12 August 2024, 09:00
- Place of performance
- Elbląg, PL621
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00419405-2024
- Reference
- c6e4f320-64ef-4b4b-be89-1360faf69fe7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków w ramach programów lekowych – leczenie przewlekłego WZW typu B i C oraz profilaktyki wznowy przewlekłych zapaleń WZW typu B u chorych po przeszczepach narządowych i leczonych onkologicznie w ilości i o parametrach określonych w Załącznikach nr 1.1 – 1.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | LEKI | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | LEKI | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | LEKI | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | LEKI | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — waga 100%
Official publications
- TED · 00419405-2024 · 12 July 2024
- OJS · 135/2024 · 12 July 2024
Other tenders from Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na rozbudowę posiadanego systemu radiologicznego RIS/PACS Alteris II o moduł integracyjny…
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę soczewek, wiskoelastyków i zestawów do operacji zaćmy wraz z bezpłatnym…
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy odczynników, akcesoriów i części zużywalnych wraz z dzierżawą zintegrowanego…
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy sprzętu komputerowego i serwerowego w ramach projektu pn. „Rozbudowa systemu…
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku