Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę leków w ramach programu lekowego Aflibercept, Farycymab, Bewacyzumab, Ranibizumab i Dexamethazon
Buyer: Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
- Published
- 27 December 2024
- Submission deadline
- 27 January 2025, 09:00
- Estimated value
- 2,376,658 zł
- Place of performance
- Elbląg, PL621
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00795257-2024
- Reference
- da67dd4d-7294-4743-a34e-0e9409cba26b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w ramach programu lekowego Aflibercept, Farycymab, Bewacyzumab, Ranibizumab i Dexamethazon w ilości i o parametrach określonych w Załącznikach nr 1.1 – 1.5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 - AFLIBERCEPT | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Pakiet nr 2-FARYCYMAB | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Pakiet nr 3 - BEWACYZUMAB | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Pakiet nr 4 - RANIBIZUMAB | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Pakiet nr 5 - DEXAMETHAZON | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — waga 100%
Official publications
- TED · 00795257-2024 · 27 December 2024
- OJS · 251/2024 · 27 December 2024
Other tenders from Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na rozbudowę posiadanego systemu radiologicznego RIS/PACS Alteris II o moduł integracyjny…
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę soczewek, wiskoelastyków i zestawów do operacji zaćmy wraz z bezpłatnym…
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy odczynników, akcesoriów i części zużywalnych wraz z dzierżawą zintegrowanego…
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy sprzętu komputerowego i serwerowego w ramach projektu pn. „Rozbudowa systemu…
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
- Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku