Poskytování mobilních hlasových a datových služeb (červenec 2024)
Buyer: Centrum pro regionální rozvoj České republiky
- Published
- 4 October 2024
- Estimated value
- 6,050,000 Kč
- Place of performance
- CZ010
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00598821-2024
- Reference
- 55f83103-e4ea-4644-b0bf-7a3f8cce5566
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64212000Servicios de telefonía móvil
Description
Předmětem veřejné zakázky je poskytování mobilních hlasových a datových služeb (souhrnně "telekomunikačních služeb"), potřebných k zajištění chodu Centra pro regionální rozvoj (dále jen „Centrum“) v rozsahu specifikovaném zadávacími podmínkami. Předpokládané období plnění zakázky 1. 10. 2024 - 31.5. 2026.
Award criteria
- Price — nejnižší nabídková cena v Kč včetně DPH za modelové plnění
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3,960,000 Kč | — |
Official publications
- TED · 00598821-2024 · 4 October 2024
- OJS · 194/2024 · 4 October 2024
Other tenders from Centrum pro regionální rozvoj České republiky
- Jazykové vzdělávání (4/2026 – 4/2030)
- Propagační předměty - minitendr č. 13
- Propagační předměty - minitendr č. 5 až 12
- Propagační předměty - Minitendr č. 12
- Oznámení o výsledku ZŘ - minitendr č.5 až 8
- Pořízení nového nástroje SIEM
- Pořízení nového nástroje SIEM
- Podpora produktů Juniper SRX 300 a SRX 4100
- Propagační předměty - Minitendr č. 12
- Propagační předměty - Minitendr č. 11