ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ 2025-2028
Buyer: ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΣΥΝ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε. - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
- Published
- 11 March 2025
- Submission deadline
- 10 April 2025, 13:00
- Estimated value
- €511,200
- Place of performance
- EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00157586-2025
- Reference
- 17c8e8dc-bb8d-40ac-b713-c78db962e754
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79952100Servicios de organización de eventos culturales
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι στο πλαίσιο της διοργάνωσης ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ 2025-2028 η παροχή υπηρεσιών και προμηθειών από εξειδικευμένη εταιρία για να φέρει εις πέρας: α) την οργάνωση, επιμέλεια και παραγωγή των εκδηλώσεων/δράσεων, β) την επιμέλεια και υλοποίηση του στρατηγικού σχεδιασμού των εκδηλώσεων/δράσεων και γ) του σχεδίου επικοινωνίας των εκδηλώσεων. Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ι της αναλυτικής διακήρυξης το οποίο αποτελεί αναπόσπαστο μέρος της.
Award criteria
- Quality
Official publications
- TED · 00157586-2025 · 11 March 2025
- OJS · 49/2025 · 11 March 2025
Other tenders from ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΣΥΝ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε. - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
- «ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΠΕΙΡΑΙΑ»
- «Ολοκληρωμένο Πρόγραμμα Τουριστικής Προώθησης και Προβολής του Δήμου Πειραιά μέσα από B2B ΚΑΙ B2C κανάλια»
- ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΠΟΛΥΧΩΡΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΝΤΑΞΗΣ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ (ΚΔΑΠ) ΣΤΟ ΟΤ107Α…
- «Ολοκληρωμένο Πρόγραμμα Τουριστικής Προώθησης και Προβολής του Δήμου Πειραιά μέσα από B2B ΚΑΙ B2C κανάλια»
- ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ 2025-2028
- Έξυπνες λύσεις για την βιώσιμη αστική κινητικότητα
- ΒΙΟΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΚΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ ΤΗΣ ΑΚΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΔΗΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
- Έξυπνες λύσεις για την βιώσιμη αστική κινητικότητα