Podpora produktů Juniper SRX 300 a SRX 4100
Buyer: Centrum pro regionální rozvoj České republiky
- Published
- 7 February 2025
- Estimated value
- 4,916,112 Kč
- Place of performance
- CZ010
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00085064-2025
- Reference
- 1b703062-a751-4b9a-87d6-10c94e4c6e90
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72261000Servicios de apoyo al software
Description
Předmětem veřejné zakázky je zajištění SW a HW podpory pro 8 ks FW SRX300 JUNIPER na období do 4.3.2028 umístěným na pobočkách Hradec Králové, Olomouc, Brno, Ostrava, Písek, Chomutov, Holešovicích a zajištění SW a HW podpory pro 4 ks FW SRX4100 JUNIPER do 4.3.2028.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Podpora produktů Juniper SRX 300 a SRX 4100 (1) | 72261000 Servicios de apoyo al software | 4,916,112 Kč |
| 2 | Podpora produktů Juniper SRX 300 a SRX 4100 (2) | 72261000 Servicios de apoyo al software | 4,916,112 Kč |
Award criteria
- Price — Nejnižší nabídková cena
Official publications
- TED · 00085064-2025 · 7 February 2025
- OJS · 27/2025 · 7 February 2025
Other tenders from Centrum pro regionální rozvoj České republiky
- Jazykové vzdělávání (4/2026 – 4/2030)
- Propagační předměty - minitendr č. 13
- Propagační předměty - minitendr č. 5 až 12
- Propagační předměty - Minitendr č. 12
- Oznámení o výsledku ZŘ - minitendr č.5 až 8
- Pořízení nového nástroje SIEM
- Pořízení nového nástroje SIEM
- Podpora produktů Juniper SRX 300 a SRX 4100
- Propagační předměty - Minitendr č. 12
- Propagační předměty - Minitendr č. 11