Podpora produktů Juniper SRX 300 a SRX 4100
Buyer: Centrum pro regionální rozvoj České republiky
- Published
- 31 January 2025
- Submission deadline
- 1 March 2025, 06:00
- Estimated value
- 4,916,112 Kč
- Place of performance
- CZ010
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00070370-2025
- Reference
- 3c07e742-11f7-4463-8629-117f13f04113
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72261000Servicios de apoyo al software
Description
Předmětem veřejné zakázky je zajištění SW a HW podpory pro 8 ks FW SRX300 JUNIPER na období do 4.3.2028 umístěným na pobočkách Hradec Králové, Olomouc, Brno, Ostrava, Písek, Chomutov, Holešovicích a zajištění SW a HW podpory pro 4 ks FW SRX4100 JUNIPER do 4.3.2028.
Award criteria
- Price — nejnižší nabídková cena
Official publications
- TED · 00070370-2025 · 31 January 2025
- OJS · 22/2025 · 31 January 2025
Other tenders from Centrum pro regionální rozvoj České republiky
- Jazykové vzdělávání (4/2026 – 4/2030)
- Propagační předměty - minitendr č. 13
- Propagační předměty - minitendr č. 5 až 12
- Propagační předměty - Minitendr č. 12
- Oznámení o výsledku ZŘ - minitendr č.5 až 8
- Pořízení nového nástroje SIEM
- Pořízení nového nástroje SIEM
- Podpora produktů Juniper SRX 300 a SRX 4100
- Propagační předměty - Minitendr č. 12
- Propagační předměty - Minitendr č. 11