Подновяване лицензите на защитни стени PA-5220
Buyer: „АЕЦ Козлодуй“ ЕАД
- Published
- 15 May 2025
- Submission deadline
- 17 June 2025, 23:59
- Estimated value
- 414,000 лв.
- Place of performance
- гр. Козлодуй, BG313
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00314392-2025
- Reference
- 6c5a99c0-b37d-4500-8218-a144c54d4c3e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72268000Servicios de suministro de software
Description
Обществена поръчка с предмет: “Подновяване лицензите на защитни стени PA-5220” включва Запазване на функционалността на два броя защитни стени Palo Alto Networks Модел: PA-5220 за две години, чрез подновяване на абонамента лицензи както следва: 1. DNS Security – с продуктов номер (SKU) - PAN-PA-5220-DNS-HA2-R Валидност на лицензите - 24 месеца Количество – 2 бр. 2. Threat Prevention – с продуктов номер (SKU) - PAN-PA-5220-TP-HA2-R Валидност на лицензите - 24 месеца Количество – 2 бр. 3. Advanced URL Filtering – с продуктов номер (SKU) - PAN-PA-5220-ADVURL-HA2-R Валидност на лицензите - 24 месеца Количество – 2 бр. 4. Premium Partner Support – с продуктов номер (SKU) - PAN-SVC-BKLN-5220-R Валидност на лицензите - 24 месеца Количество – 2 бр. Или еквивалентни със същата или по-добра функционалност. Обемът на услугата и техническите изисквания са определени в Техническо задание №24.П.ТЗ.395, част от документацията за участие. Офертите се изискват за покупка. Източник на финансиране собствени средства.
Award criteria
- Price — Най-ниската цена е общата предлагана цена за изпълнение на поръчката, включваща всички разходи на изпълнителя.
Official publications
- TED · 00314392-2025 · 15 May 2025
- OJS · 93/2025 · 15 May 2025