„Поддръжка на UPS устройствата в ОД на ДФ „Земеделие“
Buyer: ДЪРЖАВЕН ФОНД "ЗЕМЕДЕЛИЕ"
- Published
- 2 December 2025
- Submission deadline
- 30 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 300,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00798660-2025
- Reference
- 3c8919af-7cbb-4ebf-a7a1-ac13d256be7d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50532200Servicios de reparación y mantenimiento de transformadores
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е извършването на извънгаранционна поддръжка на място и осигуряване работоспособност на 28 (двадесет и осем) изградени системи, осигуряващи резервирано електрозахранване в Областни дирекции на ДФ „Земеделие“.
Award criteria
- Price — За целите на оценката, определянето на предлаганата цена „F“ за всеки участник се извършва по следната формула: F = 0,4*M + 0,2* N + 0,4*P, където буквените означения се заменят с цените, посочени в…
Official publications
- TED · 00798660-2025 · 2 December 2025
- OJS · 232/2025 · 2 December 2025