„Поддръжка на софтуерни системи“, по обособени позиции
Buyer: БЪЛГАРСКИ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР ДП
- Published
- 10 November 2025
- Submission deadline
- 8 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 389,300 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00744937-2025
- Reference
- e93ae660-abea-4ebb-b53e-1b325ceadc5d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Настоящата процедура включва услуги по извънгаранционна поддръжка на внедрени и съществуващи в ДП БСТ софтуерни системи - за автоматизирано осъществяване на счетоводни операции Колибри ERP и за управление на човешките ресурси HeRMeS. По силата на сключени договори за доставка, инсталиране, внедряване, ДП БСТ е придобило правата за ползване на системите, без да е получило авторски права върху тях /с изключение на авторските права на ползване върху специфичните софтуерни доработки на системата HeRMeS, направени за ДП БСТ/. Общата цел на настоящата обществена поръчка е да осигури нормалното функциониране на софтуера на двете системи, тяхното обновяване с всички нови версии и разширения, включително и такива, които покриват настъпилите изменения в нормативната уредба, доработки на програмите по заявка на възложителя, както и да осигури помощ за: 1 000 души, крайни потребители, работещи с HeRMeS и 20 души, крайни потребители работещи с Колибри ERP.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Поддръжка на софтуерна система HeRMeS за управление на човешките ресурси“ | 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo | 185,400 лв. |
| 2 | „Поддръжка на софтуерна система Колибри ERP“ | 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo | 203,900 лв. |
Award criteria
- Price — Обществената поръчка, по обособенa позиция № 1, ще бъде възложена въз основа на икономически най-изгодната оферта, която ще бъде определена по критерий „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1…
- Price — Обществената поръчка, по обособена позиция № 2, ще бъде възложена въз основа на икономически най-изгодната оферта, която ще бъде определена по критерий „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1…
Official publications
- TED · 00744937-2025 · 10 November 2025
- OJS · 216/2025 · 10 November 2025