Plinski kromatograf s tandemskim masnim spektrometrom
Buyer: NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO
- Published
- 2 October 2025
- Submission deadline
- 20 October 2025, 10:00
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00646448-2025
- Reference
- efd27325-9db4-4d8e-ab69-1e34f6ecaff4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Plinski kromatograf s tandemskim masnim spektrometrom
Award criteria
- Price — Ekonomsko najugodnejša ponudba, določenega na podlagi skupne ponudbene cene z DDV
Official publications
- TED · 00646448-2025 · 2 October 2025
- OJS · 189/2025 · 2 October 2025
Other tenders from NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO
- DOBAVA AVTOMATIZIRANEGA SISTEMA ZA PRIPRAVO IN AVTOMATSKO OBDELAVO MIKROBIOLOŠKIH VZORCEV
- Nabava nizko hrupnih laboratorijskih hladilnikov in zamrzovalnikov
- STANDARDI
- STANDARDI
- SKUPNO JAVNO NAROČILO JAVNO NAROČILO ZA ZAGOTAVLJANJE STORITEV FIKSNE IN MOBILNE TELEFONIJE TER PODATKOVNIH POVEZAV
- Plinski kromatograf s tandemskim masnim spektrometrom
- Oprema za analitiko ostankov pesticidov in drugih organskih spojin-ponovitev postopka
- Servisiranje laboratorijske opreme
- Dobava osebne varovalne opreme
- Nacionalni laboratorij za zdravje, okolje in hrano, Maribor