El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesEU-funded

„Планиране и изпълнение на комуникационни дейности за популяризиране на Програма „Транспортна свързаност“ 2021-2027 чрез социални мрежи, електронни и печатни медии" с две обособени позиции

Buyer: МИНИСТЕРСТВО НА ТРАНСПОРТА И СЪОБЩЕНИЯТА

Published
11 November 2025
Submission deadline
10 December 2025, 23:59
Estimated value
250,000 лв.
Place of performance
BG411
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00747635-2025
Reference
4af8575c-87d8-45a9-9bf1-eac23d0c8802
Official source
Official source

CPV codes

Description

Възлагането на настоящата обществена поръчка обхваща обезпечаване на процеса на публичност по Програма „Транспортна свързаност“ 2021-2027 г. (ПТС). Обособена позиция  № 1 „Закупуване на реклама и създаване на съдържание за социалните мрежи на ПТС“ обхваща обезпечаване на процеса на публичност по ПТС. Услугите, предмет на обособена позиция № 1,  включват координиране и/или подготовка на онлайн материали и създаване и реализиране на информационна/и кампания/и за популяризиране на ПТС. Обособена позиция № 2: „Изготвяне и реализация на стратегически медийни кампании“ обхваща изготвяне и реализация на стратегически медийни кампании чрез публикуване на материали (статии, интервюта, анализи, и други подходящи материали) в национални, регионални, специализирани онлайн и офлайн медии, включително разпространение чрез социалните мрежи на съответните медии, за популяризиране на операции от стратегическо значение по Програма „Транспортна свързаност“ 2021–2027 г. Услугите, предмет на обособена позиция № 2, включват координиране и/или подготовка, публикуване и отчитане на материали за популяризиране на ПТС, чрез стратегически медийни кампании в онлайн и офлайн медии, като по този начин се допълв…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Закупуване на реклама и създаване на съдържание за социалните мрежи на Програма „Транспортна свързаност“ 2021-2027
BG411
79341000 Servicios de publicidad 100,000 лв.
2 Изготвяне и реализация на стратегически медийни кампании
BG411
79341000 Servicios de publicidad 150,000 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from МИНИСТЕРСТВО НА ТРАНСПОРТА И СЪОБЩЕНИЯТА