(Pirkimo Nr. 744364) Mokslinių tyrimų laivo „Mintis“ dokavimas ir remontas
Buyer: Klaipėdos universitetas
- Published
- 4 March 2025
- Estimated value
- €225,000
- Place of performance
- Harlingen, NL124
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00142069-2025
- Reference
- 0bca5c17-a7a6-4224-82ac-88e80bfb7599
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50241100Servicios de reparación de barcos
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-28 paskelbto pirkimo Nr. 744364 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/788150?B=PPO Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai
Award criteria
- Price — Vertinimo kriterijus kaina. Išrenkamas mažiausią kainą pateikęs pasiūlymas
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Promar | €224,950 | — |
Official publications
- TED · 00142069-2025 · 4 March 2025
- OJS · 44/2025 · 4 March 2025