Petőfi Sándor Kulturális Központ – tervpályázat
Buyer: Építési és Közlekedési Minisztérium
- Published
- 4 September 2024
- Submission deadline
- 4 November 2024, 12:00
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00530254-2024
- Reference
- e4a433f3-2636-483c-963b-72a633056e63
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71220000Servicios de diseño arquitectónico
Description
Az Építési és Közlekedési Minisztérium mint kiíró (a továbbiakban: Kiíró) nyílt építészeti tervpályázatot (a továbbiakban: Tervpályázat) hirdet a Petőfi Sándor Kulturális Központ megépítését célzó beruházás (a továbbiakban: Beruházás vagy Kulturális Központ) tervezésére vonatkozóan a Kiskőrös Város Önkormányzatával kötendő Együttműködési Megállapodás alapján.
Award criteria
- Quality — Technikai bejegyzés. Az értékelési szempontok a BT-300 adatmezőben, amely a TED formátumú hirdetményben 5.1.6 Általános információk pont alatt, az EKR formátumú hirdetményben II.2.14) „További…
- Price — Technikai bejegyzés. A minőségi értékelési szempontok a BT-300 adatmezőben, amely a TED formátumú hirdetményben 5.1.6 Általános információk pont alatt, az EKR formátumú hirdetményben II.2.14)…
Official publications
- TED · 00530254-2024 · 4 September 2024
- OJS · 172/2024 · 4 September 2024
Other tenders from Építési és Közlekedési Minisztérium
- Egri elkerülő út eng. és kiviteli tervek készítése
- Debr.-Ny.egyháza vasút bizt.ber., távközlés, ETCS
- Egri elkerülő út eng. és kiviteli tervek készítése
- Tatai Edzőtábor fejlesztése, tervezés
- Tervezés-Szeged,Alsóváros-Újszeged közötti szakasz
- Kiskunfélegyháza – Szeged vasútvonal kivitelezés
- Bp-Déli Körvasút III. ütem tervezés és kivitelezés
- SzIK Zeneműv. Gimnázium Stúdióeszközök beszerzése
- Keretszerz. Liszt Ferenc Repülőtér bontási munkák
- PPKE új campus építéséhez szükséges bontási munkák