Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego
Buyer: "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.
- Published
- 12 August 2025
- Place of performance
- PL926
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00527686-2025
- Reference
- 02dccf6b-bdd6-41c3-b1ea-dbef9e73b4bd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71248000Supervisión del proyecto y documentación
- 71247000Supervisión del trabajo de construcción
- 71541000Servicios de gestión de proyectos de construcción
- 71540000Servicios de gestión de obras
- 71520000Servicios de supervisión de obras
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
- 71630000Servicios de inspección y ensayo técnicos
- 71000000Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego, w tym zapewnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn.: „Zaprojektowanie i wybudowanie hali utrzymaniowo-naprawczej pojazdów kolejowych w Sochaczewie.” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje pełnienie obowiązków Inwestora Zastępczego nad realizacją inwestycji pn.: „Zaprojektowanie i wybudowanie hali utrzymaniowo-naprawczej pojazdów kolejowych w Sochaczewie” zwanej dalej „Inwestycją”, w zakresie świadczenia usługi Inwestora w imieniu Zamawiającego, kompleksowego wsparcia Zamawiającego, obejmującego w szczególności zarządzanie i nadzór inwestorski, w tym usług polegających na doradztwie Zamawiającemu przy podejmowaniu przez niego decyzji organizacyjnych, ekonomicznych i technicznych związanych z inwestycją, zabezpieczenia interesów oraz reprezentowania Zamawiającego wobec Wykonawcy lub Wykonawców robót budowlanych, pełnienie nadzoru nad realizacją umowy z Wykonawcą w imieniu Zamawiającego do momentu zakończenia inwestycji. Na realizację ww. inwestycji zostanie wyłoniony Wykonawca w (odrębnym) postępowaniu przetargowym, znak MWZ1.27.27.2023. 3. Celem zamówienia jest powierzenie Wyk…
Award criteria
- Price — Cena - 100%
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| eR GRUPA Sp. z o.o. | 3,000,250 zł | — |
Official publications
- TED · 00527686-2025 · 12 August 2025
- OJS · 153/2025 · 12 August 2025
Other tenders from "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.
- Udostępnienie aplikacji SENSUM
- Naprawa P4 EZT serii EN57-1920
- Dostawa oleju napędowego oraz opałowego
- Naprawy P5 jedenastu lokomotyw serii EU47
- Usługa wielobranżowego nadzoru inwestorskiego
- Dostawa i montaż dwóch tokarni podtorowych
- Dostawa okładzin hamulcowych do EZT serii EN76
- Dostawa wstawek hamulcowych żeliwnych
- Naprawy w poziomie utrzymania P5 szesnastu elektrycznych zespołów trakcyjnych typu 22WEe-GSM-R serii EN76
- Dostawa ubioru identyfikacyjnego