Patalpų stebėjimo intervencinė įranga (seno CVP IS Nr. 747698)
Buyer: Viešojo saugumo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos
- Published
- 12 February 2025
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00095037-2025
- Reference
- 228268a9-47cb-4a2b-a402-3774ad043e3d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32323500Sistema de vigilancia por vídeo
Description
,,Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-20 paskelbto pirkimo Nr. 747698 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/viewtransaction.asp?TID=747698 Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.”
Award criteria
- Price — Laimėtoju pripažistamas mažiausios kainos pasiūlymas
Official publications
- TED · 00095037-2025 · 12 February 2025
- OJS · 30/2025 · 12 February 2025
Other tenders from Viešojo saugumo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos
- Šilumos pastatų šildymui ir šilumos karštam vandeniui pašildyti pirkimas Radvilėnų pl.1 ir Žeimenos g. 107 Kaune
- Šilumos pastatų šildymui ir šilumos karštam vandeniui pašildyti pirkimas Radvilėnų pl.1 ir Žeimenos g. 107 Kaune
- Balistinės liemenės pošarvis
- Transporto priemonių padangos
- Sunkvežimių remonto paslaugos Vilniuje ir lengvųjų transporto priemonių remonto paslaugos Kaune
- Balistinės liemenės pošarvis
- Lengvasis tarnybinis automobilis
- Žieminės striukės
- Ginklo priedų komplektas, taikiklio ir priartintojo aukščiui pakelti (skelbiama apklausa)
- Šiltas apatinis komplektas