Pasiekimų patikrinimų užduočių skaitmeninimo, koregavimo ir parengimo elektroniniam testavimui paslaugos (Supaprastintas atviras konkursas) senoje sistemoje suteiktą pirkimo numerį Nr. 748206
Buyer: Nacionalinė švietimo agentūra
- Published
- 11 April 2025
- Estimated value
- €79,800
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00238198-2025
- Reference
- fff62873-3a9c-4bb5-852a-ac02091e1a20
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72211000Servicios de programación de sistemas y software de usuario
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-26 paskelbto pirkimo Nr. 748206 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2024-627055 . Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Karolis Trakas | €96,550 | — |
Official publications
- TED · 00238198-2025 · 11 April 2025
- OJS · 72/2025 · 11 April 2025