Παροχή υπηρεσιών συντήρησης και τεχνικής υποστήριξης του εξοπλισμού και των αδειών χρήσης λογισμικού του Εθνικού Συστήματος Πληροφοριών Schengen N.SIS II, για το χρονικό διάστημα από την 01/01/2024 ή την ημερομηνία υπογραφή της σύμβασης εφόσον αυτή είναι μεταγενέστερη της 01/01/2024 έως και την 30/06/2024 με δικαίωμα προαίρεσης για το χρονικό διάστημα από την 01/07/2024 έως και την 31/12/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗΣ - ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
- Published
- 24 November 2023
- Submission deadline
- 18 December 2023, 15:00
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00716272-2023
- Reference
- 4f303475-be63-4db7-8a5b-b12e696b1782
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50324100Servicios de mantenimiento de sistemas
Description
Διενέργεια ανοικτού, ηλεκτρονικού διαγωνισμού σε ευρώ - ελεύθερο, για τη σύναψη σύμβασης, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής απόψεως προσφορά, για την «παροχή υπηρεσιών συντήρησης και τεχνικής υποστήριξης του εξοπλισμού και των αδειών χρήσης λογισμικού του Εθνικού Συστήματος Πληροφοριών Schengen N.SIS II, για το χρονικό διάστημα από την 01/01/2024 ή την ημερομηνία υπογραφή της σύμβασης εφόσον αυτή είναι μεταγενέστερη της 01/01/2024 έως και την 30/06/2024 με δικαίωμα προαίρεσης για το χρονικό διάστημα από την 01/07/2024 έως και την 31/12/2024», ανώτατου προϋπολογιζόμενου κόστους εξακοσίων σαράντα χιλιάδων ευρώ (€640.000,00), συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. και νόμιμων κρατήσεων
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ανανέωση αδειών χρήσης και συντήρηση εξοπλισμού εφαρμογών και βάσης δεδομένων για τις ανάγκες του εθνικού συστήματος πληροφοριών Schengen, για το χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης (εντός του 2024) έως και την 30/06/2024, με δικαίωμα προαίρεσης για το χρονικό διάστημα από την 01/07/2024 έως και την 31/12/2024. | 50324100 Servicios de mantenimiento de sistemas | — |
| 2 | Συντήρηση υποσυστήματος αποθηκευτικού χώρου για τις ανάγκες του εθνικού συστήματος πληροφοριών Schengen, για το χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης (εντός του 2024) έως και την 30/06/2024, με δικαίωμα προαίρεσης για το χρονικό διάστημα από την 01/07/2024 έως και την 31/12/2024 | 50324100 Servicios de mantenimiento de sistemas | — |
Official publications
- TED · 00716272-2023 · 24 November 2023
- OJS · 227/2023 · 24 November 2023
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗΣ - ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ