Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας των χώρων του Πολυτεχνείου Κρήτης σύμφωνα με την υπ' άριθ. 4496/11.7.2022 Διακήρυξη (Μονομερής παράταση της Νο1542/30.11.2022 σύμβασης για 1 έτος ως δικαίωμα προαίρεσης).
Buyer: ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ- ΝΔΔΔ
- Published
- 12 July 2024
- Place of performance
- ΧΑΝΙΑ, EL434
- Lots
- 1
- Notice number
- 00418655-2024
- Reference
- aff5d784-e32f-45dc-94ec-bf86b2880d8e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας των χώρων του Πολυτεχνείου Κρήτης.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΤΖΟΥΑΝΑΚΗ Α.Ε. ΕΜΠΟΡΙΟΥ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ | €150,680 | — |
Official publications
- TED · 00418655-2024 · 12 July 2024
- OJS · 135/2024 · 12 July 2024