Παροχή Υπηρεσιών Επισκευής Επιπέδου Επιθεώρησης W-6 Πέντε (5) Κυρίων Μηχανών Πρόωσης MTU DIESEL 20V538 TΒ 91 ΤΠΚ τ. ΛΑΣΚΟΣ-ΚΑΒΑΛΟΥΔΗΣ (ΕΣΗΔΗΣ:345569)
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
- Published
- 3 April 2024
- Submission deadline
- 29 April 2024, 14:00
- Estimated value
- €2,500,000
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00194998-2024
- Reference
- 9989a8cb-665e-4859-bb82-1a6fe5c378cd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50640000Servicios de reparación y mantenimiento de buques de guerra
Description
Διακήρυξη Διαγωνισμού με Ανοικτή Διαδικασία για την Εκτέλεση Εργασιών Επισκευής Επιπέδου Επιθεώρησης W-6 Πέντε (5) Κυρίων Μηχανών Πρόωσης MTU DIESEL 20V538 TΒ 91 ΤΠΚ τ. ΛΑΣΚΟΣ-ΚΑΒΑΛΟΥΔΗΣ, Μέσω Σύναψης Συμφωνίας Πλαίσιο Διάρκειας Τεσσάρων (4) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Δύο Εκατομμυρίων Πεντακοσίων Χιλιάδων Ευρώ (2.500.000,00€) Συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων και Απαλλασσομένης ΦΠΑ (ΕΣΗΔΗΣ:345569)
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Εκτέλεση Εργασιών Επισκευής Επιπέδου Επιθεώρησης W-6 Πέντε (5) Κυρίων Μηχανών Πρόωσης MTU DIESEL 20V538 TΒ 91 ΤΠΚ τ. ΛΑΣΚΟΣ-ΚΑΒΑΛΟΥΔΗΣ | 50640000 Servicios de reparación y mantenimiento de buques de guerra | €2,500,000 |
| 2 | Εκτέλεση Εργασιών Επισκευής Επιπέδου Επιθεώρησης W-6 Πέντε (5) Κυρίων Μηχανών Πρόωσης MTU DIESEL 20V538 TΒ 91 ΤΠΚ τ. ΛΑΣΚΟΣ-ΚΑΒΑΛΟΥΔΗΣ (ΕΣΗΔΗΣ:345569) | 50640000 Servicios de reparación y mantenimiento de buques de guerra | €2,500,000 |
Official publications
- TED · 00194998-2024 · 3 April 2024
- OJS · 66/2024 · 3 April 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
- Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο…
- Παροχή Υπηρεσιών Δορυφορικών Επικοινωνιών Διαδικτύου, Εμπορικού Τύπου «SPACE-X STARLINK Μέσω Σύναψης Σύμβασης Διάρκειας Διάρκειας Δύο (2)…
- Παροχή Δορυφορικών Υπηρεσιών (στη Ζώνη Συχνοτήτων Ka) στο Πλαίσιο Συμμετοχής Πολεμικών Πλοίων στην Επιχείρηση της ΕΕ EUNAFOR ASPIDES,…
- Παροχή Δορυφορικών Υπηρεσιών (στη Ζώνη Συχνοτήτων Ka) στο Πλαίσιο Συμμετοχής Πολεμικών Πλοίων στην Επιχείρηση της ΕΕ EUNAFOR ASPIDES,…
- 45/25 - Προμήθεια Κάβων προς Κάλυψη Αναγκών Πολεμικών Πλοίων
- 10/26 - Προμήθεια Υδρογόνου για κίνηση Υ/Β τ.214 και Υ/Β ΩΚΕΑΝΟΣ
- 15/26 - Προμήθεια Υλικών που Απαιτούνται για Κάλυψη Αναγκών Επιθεωρήσεως Κ-20000 Κ.Μ ΝΟΗΑΒ 16V25 ΚΦ ΜΑΧΗΤΗΣ
- 13/26 - Προμήθεια Συστημάτων Υποβρύχιων Οχημάτων Μεταφοράς Προσωπικού
- Παροχή Υπηρεσιών Δορυφορικών Επικοινωνιών Διαδικτύου, Εμπορικού Τύπου «SPACE-X STARLINK Μέσω Σύναψης Σύμβασης Διάρκειας Διάρκειας Δύο (2)…
- 47/25 - Προμήθεια Υλικών που Απαιτούνται για Κάλυψη Επιθεωρήσεων Εξωτερικών Εδράνων και Συστημάτων Στεγανότητας Αξόνων Φ/Γ τ. ΜΕΚΟ