Παροχή Υπηρεσιών Ελασματουργικών Εργασιών σε Επισκευαζόμενα Πολεμικά Πλοία, Πλωτά Μέσα και Πλωτές Δεξαμενές στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), (ΕΣΗΔΗΣ:381527)
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
- Published
- 6 October 2025
- Submission deadline
- 3 November 2025, 14:00
- Estimated value
- €950,000
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00652534-2025
- Reference
- f2c146a8-83f4-40a2-b915-534281d54d3b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50241000Servicios de reparación y mantenimiento de buques
Description
Διακήρυξη Διαγωνισμού με Ανοικτή Διαδικασία για την Παροχή Υπηρεσιών Ελασματουργικών Εργασιών σε Επισκευαζόμενα Πολεμικά Πλοία, Πλωτά Μέσα και Πλωτές Δεξαμενές στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Τριών (3) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Πενήντα Χιλιάδων (950.000,00€) Ευρώ, Συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων και Απαλλασσόμενης ΦΠΑ, Όποιο εκ των Δύο (2) Ορίων (Χρόνος ή Ποσό) Επέλθει Πρώτο,(ΕΣΗΔΗΣ:381527)
Award criteria
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, αποκλειστικά μόνο βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00652534-2025 · 6 October 2025
- OJS · 191/2025 · 6 October 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
- Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο…
- Παροχή Υπηρεσιών Δορυφορικών Επικοινωνιών Διαδικτύου, Εμπορικού Τύπου «SPACE-X STARLINK Μέσω Σύναψης Σύμβασης Διάρκειας Διάρκειας Δύο (2)…
- Παροχή Δορυφορικών Υπηρεσιών (στη Ζώνη Συχνοτήτων Ka) στο Πλαίσιο Συμμετοχής Πολεμικών Πλοίων στην Επιχείρηση της ΕΕ EUNAFOR ASPIDES,…
- Παροχή Δορυφορικών Υπηρεσιών (στη Ζώνη Συχνοτήτων Ka) στο Πλαίσιο Συμμετοχής Πολεμικών Πλοίων στην Επιχείρηση της ΕΕ EUNAFOR ASPIDES,…
- 45/25 - Προμήθεια Κάβων προς Κάλυψη Αναγκών Πολεμικών Πλοίων
- 10/26 - Προμήθεια Υδρογόνου για κίνηση Υ/Β τ.214 και Υ/Β ΩΚΕΑΝΟΣ
- 15/26 - Προμήθεια Υλικών που Απαιτούνται για Κάλυψη Αναγκών Επιθεωρήσεως Κ-20000 Κ.Μ ΝΟΗΑΒ 16V25 ΚΦ ΜΑΧΗΤΗΣ
- 13/26 - Προμήθεια Συστημάτων Υποβρύχιων Οχημάτων Μεταφοράς Προσωπικού
- Παροχή Υπηρεσιών Δορυφορικών Επικοινωνιών Διαδικτύου, Εμπορικού Τύπου «SPACE-X STARLINK Μέσω Σύναψης Σύμβασης Διάρκειας Διάρκειας Δύο (2)…
- 47/25 - Προμήθεια Υλικών που Απαιτούνται για Κάλυψη Επιθεωρήσεων Εξωτερικών Εδράνων και Συστημάτων Στεγανότητας Αξόνων Φ/Γ τ. ΜΕΚΟ