Παροχή υπηρεσιών διαχείρισης αποθηκών ΙΤΥΕ-‘ΔΙΟΦΑΝΤΟΣ’
Buyer: ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΕΚΔΟΣΕΩΝ (ΙΤΥΕ) "ΔΙΟΦΑΝΤΟΣ"
- Published
- 6 March 2025
- Submission deadline
- 9 April 2025, 12:00
- Estimated value
- €1,430,000
- Place of performance
- EL306
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00148400-2025
- Reference
- d78d8ab8-64f7-47d3-853f-93b840921d8c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 63100000Servicios de carga, descarga y almacenamiento
- 79920000Servicios de empaquetado y servicios conexos
Description
Παροχή υπηρεσιών διαχείρισης των αποθηκών βιβλίων και χάρτου του ΙΤΥΕ-«ΔΙΟΦΑΝΤΟΣ». Συγκεκριμένα, ο Ανάδοχος που θα επιλεγεί θα παρέχει τις κάτωθι υπηρεσίες: - Εισαγωγή, αποθήκευση, εξαγωγή εκτυπωτικού χάρτου και σχολικών βιβλίων. - Διαλογή και ανασυσκευασία σχολικών βιβλίων. - Bοηθητικές εργασίες αποθηκών, ενδεικτικά διαλογή και συσκευασία βιβλίων ειδικών κατηγοριών, μακροσκοπικός έλεγχος, παραλαβή και εισαγωγή στις αποθήκες βοηθητικών υλικών όπως ξυλοπαλέτες, χαρτοκιβώτια, stretch film κλπ. Αναλυτικές πληροφορίες παρέχονται στο Παράρτημα Ι της Διακήρυξης. Ο συνολικός προϋπολογισμός του έργου ανέρχεται σε €1.430.000,00 πλέον Φ.Π.Α. 24,00%. Η σύμβαση με τον ανάδοχο θα έχει χρονική διάρκεια ένα (1) ημερολογιακό έτος.
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της δημοπρατούμενης σύμβασης αποτελεί η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά με βάση αποκλειστικά τη χαμηλότερη τιμή.
Official publications
- TED · 00148400-2025 · 6 March 2025
- OJS · 46/2025 · 6 March 2025
Other tenders from ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΕΚΔΟΣΕΩΝ (ΙΤΥΕ) "ΔΙΟΦΑΝΤΟΣ"
- Παροχή υπηρεσιών διαχείρισης αποθηκών ΙΤΥΕ-‘ΔΙΟΦΑΝΤΟΣ’
- Διανομή των Διδακτικών Βιβλίων Σχολικού Έτους 2026-27
- ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕ Τ.Π.Ε.
- Παραγωγή Διδακτικών Βιβλίων – Διδακτικών Πακέτων Σχολικού Έτους 2027-28 για τις ανάγκες των Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και…
- ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕ ΤΠΕ
- Προμήθεια Ευρωπαλετών για τις Ανάγκες Συσκευασίας των Διδακτικών Βιβλίων Σχολικού Έτους 2026-27
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Δημιουργία Κέντρων Καινοτομίας (Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης) σε 13 Περιφερειακές Διευθύνσεις Εκπαίδευσης
- Προμήθεια (με αγορά) Χάρτου Λευκού Εκτυπώσεων σε Φύλλα και Χάρτου Velvet Εξωφύλλων για την Παραγωγή των Διδακτικών Βιβλίων
- Παραγωγή Διδακτικών Βιβλίων Σχολικού Έτους 2027-28 για τις ανάγκες των Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης