Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών, με αντικείμενο Διαχείριση έργου (Program Management – PM), Τεχνικές, Χρηματοοικονομικές, Νομικές Υπηρεσίες και Υπηρεσίες Επικοινωνίας και Προβολής σχετικά με την υλοποίηση του RepowerEU στο πλαίσιο του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
- Published
- 12 July 2024
- Submission deadline
- 10 August 2024, 23:59
- Estimated value
- €22,893,280
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00418402-2024
- Reference
- cc050529-1385-487a-aee4-7bc91fe8b3a7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79400000Servicios de consultoría comercial y de gestión y servicios afines
- 79340000Servicios de publicidad y de marketing
Description
Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών, με αντικείμενο Διαχείριση έργου (Program Management – PM), Τεχνικές, Χρηματοοικονομικές, Νομικές Υπηρεσίες και Υπηρεσίες Επικοινωνίας και Προβολής σχετικά με την υλοποίηση του RepowerEU στο πλαίσιο του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 79400000 Servicios de consultoría comercial y de gestión y servicios afines | €15,893,280 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2: «Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών, με αντικείμενο υπηρεσίες Επικοινωνίας και Προβολής σχετικά με την υλοποίηση του RepowerEU στο πλαίσιο του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας | 79340000 Servicios de publicidad y de marketing | €7,000,000 |
Award criteria
- Quality — Βλ. διακήρυξη
Official publications
- TED · 00418402-2024 · 12 July 2024
- OJS · 135/2024 · 12 July 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
- Προμήθεια σαράντα (40) οχημάτων τύπου PICK-UP (4Χ4), για την κάλυψη των αναγκών των περιφερειακών Δασικών Υπηρεσιών τόσο για την προστασία…
- Προμήθεια σαράντα (40) οχημάτων τύπου PICK-UP (4Χ4), για την κάλυψη των αναγκών των περιφερειακών Δασικών Υπηρεσιών τόσο για την προστασία…
- « Υπηρεσία μίσθωσης περιστροφικού κόσκινου (trοmmel) και θρυμματιστή, για δύο έτη, με πρόβλεψη δυνατότητας αγοράς του ως άνω εξοπλισμού…
- Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών, με αντικείμενο υπηρεσίες Επικοινωνίας και Προβολής σχετικά με την υλοποίηση του RepowerEU στο πλαίσιο του…
- «“AQUA MONTIS” Διευθέτηση χειμάρρων στις ορεινές λεκάνες εντός περιοχής ευθύνης του Δασαρχείου Βόλου και εντός των ορίων του Υ.Δ. Θεσσαλίας…
- Προμήθεια 2.000.000 μεταλλικών πλακιδίων (με barcode) και 120 μαγνητικών σφυρών για την κάλυψη των αναγκών της Γενικής Διεύθυνσης Δασών και…
- « Προμήθεια εξοπλισμού και παροχή υπηρεσιών χωριστής συλλογής βιοαποβλήτων για τη λειτουργία της Μ.Ε.Β.Α. Άμφισσας»
- «Καμπάνια Ενημέρωσης και Προβολής των Έργων του Προγράμματος Παρεμβάσεων για τη Βελτίωση του Αστικού Περιβάλλοντος και του Δημόσιου Χώρου»
- «Παρακολούθηση έργων της Δράσης 16873»
- Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας στα κτίρια του ΥΠΕΝ στην Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη