Parametrisch model onderwijshuisvesting
Buyer: Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
- Published
- 17 September 2025
- Estimated value
- €1,500,000
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00607207-2025
- Reference
- c34531f8-cc7f-4c57-8ab3-b34dfc986777
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71000000Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
- 45214000Trabajos de construcción de edificios relacionados con la enseñanza y la investigación
- 48100000Paquetes de software específico de un sector económico
Description
Deze aanbesteding heeft als doel om een Innovatiepartnerschap aan te gaan voor het ontwikkelen van een Parametrisch model voor onderwijshuisvesting. Parametrisch model: “Een digitale en dynamische (3d) softwaretool waarmee op basis van parameters (bijvoorbeeld geometrische, bouwfysische, constructieve, energetische, TCO) en hun onderlinge relatie geoptimaliseerde integrale ontwerpkeuzes kunnen worden gegenereerd die maximaal aansluiten op zowel de vraagzijde als aanbodzijde, voor gebruik door schoolbesturen en gemeenten ten behoeve van scholenbouw’’. Het doel van de Opdracht is het contracteren van een ontwikkelaar die tot 30 juni 2026 een basisversie van het parametrisch model kan ontwikkelen en daarna in vervolgopdrachten kan door ontwikkelen en beheren en onderhouden met tussentijdse evaluatiemomenten. De omvang van de opdracht is: 500.000,- euro in 2026 en optioneel 1.000.000,- euro voor 2026 t/m 2028 (excl. BTW) 1.500.000
Award criteria
- Quality — Voor de Onderzoeksfase levert de inschrijver zijn Productvisie op het parametrisch model in.
- Quality — Tijdens 3 workshops wordt het prototype (proof of concept) van inschrijver getest en doorontwikkeld.
- Quality — Het parametrisch model dat de inschrijver heeft gerealiseerd na de interactieve samenwerking wordt beoordeeld.
- Price — Niet van toepassing (budgetgedreven model) Het model dwingt een prijscriterium af, vandaar deze regel. U hoeft hier als inschrijver niets in te vullen.
Official publications
- TED · 00607207-2025 · 17 September 2025
- OJS · 178/2025 · 17 September 2025
Other tenders from Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
- NIS2 programma OCW brede Retainer overeenkomst
- Kenniscentrum Hoogbegaafdheid
- DAS Compute & Storage - Publicatie gegunde opdrachten 2026 Q2
- Eindejaarsgeschenken 2026 - 2030
- NIS 2 programma OCW brede Retainer overeenkomst
- Parametrisch model onderwijshuisvesting
- MDT effect- en impactonderzoek
- DAS Compute & Storage - Publicatie gegunde opdrachten 2026 Q1
- MDT effect- en impactonderzoek
- Regionale begeleiding Sterk Techniekonderwijs vmbo en Regionaal investeringsfonds mbo