ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΣΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΧΕΔΙΑ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- Published
- 16 September 2024
- Submission deadline
- 15 November 2024, 13:00
- Estimated value
- €12,536,906
- Place of performance
- EL301
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00552676-2024
- Reference
- 803fc20b-5d1c-4901-ab3a-1687b7148005
- Official source
- Official source
CPV codes
- 51110000Servicios de instalación de equipo eléctrico
- 50532000Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria eléctrica, aparatos y equipo asociado
- 31681500Dispositivos de realimentación
- 31000000Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η εγκατάσταση, διαχείριση, λειτουργία και συντήρηση δημοσίως προσβάσιμων Σταθμών φόρτισης Ηλεκτροκίνητων επιβατικών Οχημάτων (Η/Ο) εντός των γεωγραφικών και διοικητικών ορίων του Δήμου Κηφισιάς και σε σημεία και χώρους που ανήκουν αποκλειστικά στην κυριότητα και κατά τόπον αρμοδιότητα του Δήμου σύμφωνα με το εγκεκριμένο Σχέδιο Φόρτισης Ηλεκτρικών Οχημάτων (Σ.Φ.Η.Ο.) του Δήμου.
Award criteria
- Quality — Όπως αναφέρεται στους όρους της διακήρυξης
- Price — Όπως αναφέρεται στους όρους της διακήρυξης
Official publications
- TED · 00552676-2024 · 16 September 2024
- OJS · 180/2024 · 16 September 2024