Paksi telephely - takarítás és gondnokolás P2
Buyer: Paks II. Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 22 March 2024
- Submission deadline
- 3 April 2024, 10:00
- Estimated value
- 720,000,000 Ft
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00172399-2024
- Reference
- 31699d6d-7fa7-48bd-9985-263d1ec25680
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90910000Servicios de limpieza
Description
Ajánlatkérő Paks városában lévő irodaházak, ingatlanok és egyéb kiszolgáló épületek (porta, trafóállomás, informatikai helyiségek, stb.) takarításának és gondnokolásának biztosítása, valamint a jövőben, a - Keretmegállapodás (KM) futamideje alatt - a Társaság létesítménygazdálkodási kezelésébe kerülő épületekben, telephelyeken biztosítandó takarítási és gondnokolási szolgáltatások ellátása Kbt. 105.§(1)bek.a) pontja szerinti, egy ajánlattevővel kötött KM alapján. A KM hatálya alá tartozó takarítandó és gondnokolandó terület nagysága jelenleg 5987 m2, mely további telephelyek bevonásával a KM időbeli hatálya alatt előreláthatóan 2906 m2 területtel bővül, így a KM hatálya összesen 8893 m2 területre terjed ki. Telephelyek: 1.Dankó Pista utcai telephely,7030 Paks, Dankó Pista u. 1. Takarítandó terület:1 832,8 m2; A telephelyen elhelyezhető létszám: max.120fő.Feladatok: nappalos, napi, havi, negyedéves, eseti takarítás; gondnokolás. 2.Erőmű Beruházási Központ Irodaház (EBK)(Mozdonyszín és porta épülettel együtt)7030 Paks,üzemi terület, hrsz.szám: 8803/16.Takarítandó terület:3952 m2; A telephelyen elhelyezhető létszám: max.276 fő.Feladatok: nappalos, napi, havi, negyedéves, eseti takarí…
Award criteria
- Quality — 2.értékelési szempont: Az ajánlati felhívás M2) pontja szerinti alkalmassági követelmény igazolására bemutatott 1 fő személyi állománynak az alkalmassági követelménynek történő megfelelés igazolására…
- Price — 1.értékelési szempont:Mindösszesen ajánlati ár (nettó HUF)
Official publications
- TED · 00172399-2024 · 22 March 2024
- OJS · 59/2024 · 22 March 2024
Other tenders from Paks II. Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Egészségbiztosítási szolgáltatás beszerzése
- Villamos energiaellátó-rendszer szimulációs modell
- Kiviteli, eng. terv készítés Paks II. Zrt. részére
- Paksi és budapesti irodaházak élőerős őrzése
- Paksi és budapesti irodaházak élőerős őrzése
- Villamos energiaellátó-rendszer szimulációs modell
- Személy és vagyonőr - Paks II. - Academia irodaház
- Q3_megrendelés_2025_Paksi takarítás és gondnokolás
- Q3_2025_Bp_takarítás_4600000429
- Személy és vagyonőr - Paks II. - Dankó P. - 2023