Pagalbos tarnybos taikomosios programinės įrangos priežiūros ir palaikymo paslaugų viešasis (seno CVP IS Nr. 745003)
Buyer: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
- Published
- 31 December 2024
- Estimated value
- €198,347
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00799392-2024
- Reference
- 34c740d1-3e17-4c34-b85c-2d41e6dd2a73
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72267000Servicios de mantenimiento y reparación de software
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-30 paskelbto pirkimo Nr. 745003 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/edittransaction.asp?TID=745003. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Kaina
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Synergy Consulting | — | — |
Official publications
- TED · 00799392-2024 · 31 December 2024
- OJS · 253/2024 · 31 December 2024
Other tenders from Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
- Saugos kompiuterinės įrangos viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis pirkimas
- Pridėtinės vertės mokesčio informacijos mainams tarp Europos Sąjungos valstybių skirtos informacinės sistemos ITIS_EU modernizavimo ir…
- Kompiuterinės ir programinės įrangos viešasis pirkimas
- Saugos kompiuterinės įrangos viešasis pirkimas
- Išmaniosios kontrolės procesų valdymo posistemio ( i.KON) rizikos analizės modulio plėtros paslaugų viešasis pirkimas
- Valstybei perduotų transporto priemonių saugojimo atviroje aikštelėje (Klaipėdos, Tauragės apskrityse) paslaugų viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos valdymo programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis…
- Valstybei perduotų transporto priemonių saugojimo atviroje aikštelėje (Klaipėdos, Tauragės apskrityse) paslaugų viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos valdymo programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis…