Pacientų transportavimo vežimėliai (seno CVP IS pirkimo Nr. 747180)
Buyer: Viešoji įstaiga Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė
- Published
- 25 June 2025
- Estimated value
- €243,802
- Place of performance
- LT022
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00409019-2025
- Reference
- ad21d2f2-df23-4b89-8be4-b2441d2ac245
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-18 paskelbto pirkimo Nr. 747180 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/791115?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pacientų transportavimo vežimėlis | 33100000 Equipamiento médico | €127,273 |
| 2 | Pacientų transportavimo vežimėlis | 33100000 Equipamiento médico | €99,174 |
| 3 | Savaeigis pacientų transportavimo vežimėlis | 33100000 Equipamiento médico | €17,355 |
Award criteria
- Price — Kaina (K)
- Quality — Techniniai reikalavimai (T)
- Quality — Techniniai reikalavimai (T)
- Quality — Techniniai reikalavimai (T)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Lietuvos ir Šveicarijos UAB ,,Hospitex Diagnostics Kaunas | €127,041 | — |
| UAB "2Nojus" | €70,000 | — |
| Lietuvos ir Šveicarijos UAB ,,Hospitex Diagnostics Kaunas | €17,273 | — |
Official publications
- TED · 00409019-2025 · 25 June 2025
- OJS · 119/2025 · 25 June 2025
Other tenders from Viešoji įstaiga Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė
- Finansų apskaitos informacinė sistema ir papildomos paslaugos
- Vienkartinės medicininės priemonės
- Vienkartinės medicininės priemonės
- Tvarsliava
- Chirurginiai siūlai ir tinkleliai
- Endoskopų plovimo mašinų pirkimas (atviras konkursas)
- ID586702 Vienkartinės medicininės priemonės
- Medikamentai (Atviras konkursas)
- Chirurginiai ir artroskopiniai instrumentai traumatologijai (atviras konkursas)
- Ortopedinių traumatologinių ir artroskopinių implantų pirkimas (atviras konkursas)