Overbruggingsovereenkomst Maaionderhoud 2-L1 2020
Buyer: Waterschap Vechtstromen
- Published
- 27 December 2024
- Estimated value
- €340,000
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00795845-2024
- Reference
- 98c6d348-c8c3-453a-b189-daff4390f02b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77310000Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
- 77000000Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
- 77300000Servicios hortícolas
- 77314000Servicios de mantenimiento de terrenos
Description
Inleiding Middels deze aankondiging van een gegunde opdracht, wil waterschap Vechtstromen marktpartijen op de hoogte brengen van een gegunde opdracht aan Roelof Huizing Aannemer cultuurtechniek. Aanbestedende dienst heeft met Roelof Huizing Aannemer cultuurtechniek een Onderhandelingsprocedure zonder aankondiging, als bedoeld onder paragraaf 2.2.1.7. van de Aanbestedingswet 2012, doorlopen voor een 1-jarige overbruggingsovereenkomst in verband met de onzekere inhoud en ingangsdatum van de nieuwe ‘’Gedragscode Wet natuurbescherming voor waterschappen, onderdeel soortenbescherming’’. Toelichting en motivatie op gekozen procedure Waterschap Vechtstromen maakt voor een deel van haar maaionderhoud gebruik van maaibestekken. De ‘’Gedragscode Wet natuurbescherming voor waterschappen, onderdeel soortenbescherming’’ ligt als belangrijk kader aan de uitvoering van deze overeenkomsten ten grondslag. De huidige Gedragscode is door de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (hierna RVO) op 2 juni 2023 verlengd tot 1 januari 2025. Er is op dit moment nog geen goedkeuring door RVO en LVVN ten aanzien van een nieuwe Gedragscode. Hierdoor is het onduidelijk wat de exacte gevolgen gaan zijn ten …
Award criteria
- Price — Laagste Prijs
Official publications
- TED · 00795845-2024 · 27 December 2024
- OJS · 251/2024 · 27 December 2024